Karrier

Műszaki előkészítő mérnök

A BETÖLTENDŐ POZÍCIÓRÓL

Csapatunk új előkészítő mérnök kollégát keres Budapesti irodánkba, amely tervezéssel és belsőépítészeti kivitelezéssel fogalalkozik. Éttermektől, az irodákon át a hotelek- és fényűző otthonok belsőépítészeti tervezését és kivitelezését végezzük magas minőségi követelményeknek megfelelően. Ehhez keresünk alapos, műszakilag felkészült CAD program ismerettel rendelkező kollégát, aki hosszú távon csapatunk tagja lesz. Ez a pozíció felel a kivitelezési tenderek, ajánlatok és a futó projektek műszaki és tartalmi pontosságáért, valamint a felmérés részletességéért és helyességért.

INFORMÁCIÓK A CÉGRŐL

A Studio Arkitekter egyedülálló belsőépítészeti dizájnnal foglalkozik. Rendszerünk a csapatmunkára, a profi tervezésre és kivitelezésre, valamint a szenvedélyes, szakmai elkötelezettségre épül. Átgondolt, letisztult és fényűző tereket alkotunk a szem számára gyönyörködtető stílusban, álomszerű, de gyakorlatias tervekből kiindulva. Mindenből lehet jót csinálni, csak egy kis gondolkodás és kreativitás szükséges hozzá. Ha volt már álmatlan éjszakád, amikor megoldásokon töprengtél, ismerjük az érzést. Mi végig fent voltunk.  A projekteket egységes egészként szemlélve, csapatban dolgozunk. A tervezési és kivitelezési szolgáltatásainkat 10 éve fejlesztjük, munkáról-ügyfélről egyre sikeresebbé. Több, mint tíz éve veszünk részt különböző projektekben, mind tervező mind megvalósító oldalon, ennek megfelelően a tapasztalatunk sokrétű. Értékálló üzleti szemlélettel tervezünk és építünk, ebben mind az ügyfél mind a cégünk megtalálja a számításait.

FŐ FELADATAID A KÖVETKEZŐK LESZNEK:

  • Beérkező építész és/vagy belsőépítész tervek feldolgozása
  • A tervek hiányosságára felhívni a projektvezető figyelmét
  • Műszaki csomóponti javaslatok adása
  • Mennyiésgek kiírása
  • Tervdokumentáció szakágakra bontása
  • Helyszín és terv összehasonlítása
  • Szükség esetén a kivitelezést segítő tervek készítése
  • Kapcsolattartás a futó projekthez tartozó designerrel
  • Felmerülő műszaki és design kérdésekre megoládási javaslatokat keres
  • Jókedvet és pozitív energiákat hoz az irodába

MIT ÍGÉRÜNK NEKED?

  • Fiatalos lendületes csapat és irodai környezet
  • Innovatív belsőépítészeti projektekben való részvétel
  • Változatos, pörgős munkahetek
  • Hosszú távban gondolkodunk a munkatársainkkal, és nem projekt szinten
  • Saját tervező csapat kialakítása
  • A szakmai fejlődésben biztos lehetsz
  • Nálunk fontos a munka-magánélet egyensúlya
  • Folyamatosan innoválunk a belsőépítésztben, újabb anyagok és megoldások fejlesztésére és keresésére sok energiát fordítunk
  • Bátor és fényűző megoldásokban nem lesz hiány

A MUNKAKÖRHÖZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • CAD program / programok kiváló ismerete
  • Egyéb szerkesztő programok ismerete
  • Szakirányú felsőfokú végzettség (faipari-, építő- vagy építészmérnök végzettség)
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Önálló- és csapatmunka végzésre alkalmas, motivált személyiség
  • Jó problémamegoldó és konfliktuskezelő képesség
  • Kreatív és eredmény-centrikus gondolkodásmód
  • Precizitás
  • A határidők figyelembevételével a saját feladataid priorizálása

LEHETŐSÉGEK, MERRE TARTUNK:

  • A Studio Arkitketer alapjai a modern dizájn, az építészet és annak folyamatos megértése, hogy az emberek hogyan akarnak élni, hogyan akarják használni az otthonukat; a különböző anyagok, fények, felületek hogyan hatnak rájuk a működésünk része. Nagy hangsúlyt fektetünk a kivitelezés szervezettségére és az anyagválasztásra, minden alkalommal, amikor olyan tereket hozunk létre, amelyekre büszkék lehetünk. A kortárs művészet  s a design a mindennapunk része, ez tartja bennünk a flow-t és az inspirációt. A legjobb szakemberekkel dolgozunk, akik segítenek nekünk a kihívást jelentő új, egyedi otthonok és üzleti terek kialakításában.
  • Missziónknak tartjuk, hogy olyan otthonokat, épületeket, irodákat, vendéglátóhelyeket hozzunk létre, amik időtállóak és jól felismerhetőek a design világában, örömmel használnak és veszik birtokba az ügyfelek.
  • Víziónk, hogy az innovatív gondolkodás és a teljes elkötelezettségünk révén arra törekszünk, hogy folyamatosan a legjobb és legkívánatosabb termékekkel rendelkezzünk.
  • Értékeink az innováció, a minőség és az elkötelezettség, ezek vezetnek minket a mindennapi munkában és alakítja az egyedi céges kultúránkat.
  • „A trendet nem követni hanem teremteni kell”
  • Számunkra fontos, hogy mindíg fejlődjünk, így segítjük ebben a munkatársainkat is
  • Sok tudást, rengeteg megoldandó helyeztet, segítő csapatot, szakmaszeretet, stresszt és jókedvet ígérünk 🙂

ELŐNY:

  • További grafikai programok ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • BIM rendszerben való jártasság

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):

  • Teljes 8 órás munkaidő
  • Belsőépítész tervező,
  • Építőipar, Ingatlan,,
  • Tervdokumentáció
  • BIM

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:

2-5 év szakmai tapasztalat

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:

Angol – Alapfok/társalgási szint

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

Budapest V.ker.

Ha szereted az luxust és az innovatív deisgnt, izgatnak a csomópontok jelentkezz hozzánk!

Fényképes önéletrjaz feltöltésével:

    Kérjük töltsd fel önélterajzod és portfóliód, PDF-ben!